Butik Oteller Rehberi Turkey  Boutique Hotels Guide
www.butikhotels.com
Butik Oteller Taş Evler Konak Oteller ve Apartlar Pansiyonlar Küçük Oteller 
Rehberi
  Melinda Pansiyon Ovabükü Datça
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE
Mesudiye Köyü Ovabükü Sahili Mesudiye Köyü - Datça - Muğla
+90 252 728 0135 - 0 535 855 4831 -
Osman Oral - melinda@melinda.com.tr - http://www.melinda.com.tr
Ayrıcalıktır Datça'da tatil yapmak.
Vazgeçilmez cennetidir burayı sevenlerin,değer verenlerin.

Tatilin başınızı döndürdüğü en güzel mekanlardan birisidir Melinda Pansiyon. Mesudiye'nin beyaz gelinciğidir aslında el değmemiş dokusuyla. Ve Ege Deniziyle Akdeniz'in kucaklaştığı bir kıyıda denizin hemen yanıbaşındadır Pansiyonumuz.

Biz size öyle çok şey vaad etmiyoruz. Ama eminiz ki siz Melinda'ya geldiğiniz zaman huzur dolu bir tatil yaşayacaksınız. Biz buna inanıyoruz ve sizin de buna inandığınızı biliyoruz.

Sizin için tatilin ne anlama geldiğini tabiki bilemeyiz ama bizim bildiğimiz tatili size yaşatmak için her türlü fedakarlığa hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.


Masanıza gelen her türlü meyve veya sebze hormonsuz ve doğal olarak yetiştirilmektedir..

Sabahları kahvaltıdaki ev yapımı reçeller, köy yumurtası, bal, tereyağı, süt ve bir çok şey ile kahvaltınız tam bir ziyafete dönüşmektedir..

Sabah kahvaltısını istediğiniz saatte yapabilirsiniz. Çünkü bu güzelliğin ve huzurun içersinde erken kalkabilirseniz eğer, ya da erken kalkıp o denizin tadına varır geniş doğal ürünlerle süslenmiş kahvaltı masanızda tereyağından balına , yumurtasından sebzesine, ve yörede yetişen meyvalardan yapılmış enfes reçelleri ile hiç kalkmak istemeyeceğiniz bir kahvaltı yapabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ:
Temmuz-Ağustos
Standart Oda: İki kişi oda ve kahvaltı 140 TL
Delux Oda : İki kişi oda ve kahvaltı 160 TL

Diğer aylar

Standart Oda: İki kişi oda ve kahvaltı 120 TL
Delux Oda : İki kişi oda ve kahvaltı 140 TL
0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz
6 yaş yukarısı çocuklar % 50 indirimliODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE

Kuş sesleri ve denizin tatlı nağmeleriyle, binbir renkli çiçeklerin kokusunun içinde kalacağınız odanız tertemiz ve huzur doludur.

Odalarımız ikişer ve üçer kişilik olarak tasarlanmış olup istenildiği taktirde bir çocuk yatağı ekleyebilmekteyiz.
TelevizyonİnternetUydu AntenOtoparkPlaj

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
AdetFiyatlarımız için
Fiyat (Sezon)genel tanıtıma bakınız
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ULAŞIM&ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONULAŞIM&ÇEVRE
Datça'ya ulaşmak artık eskisi kadar zor değil.Bir zamanlar Marmaris-Datça arasında 372 viraj sayılırdı.Son 10 yılda Marmaris-Datça yolu genişletildi ve rahat seyahat edilebilecek bir hale getirildi.Artık 372 viraj yok.Yolun tamamı asfalt ve geniş.Marmaris'e ulaştıktan sonra buradan her saat başı kalkan midibüslerle 1.5 saatte Datça'ya ulaşabilirsiniz.

KARAYOLU
Datça-Marmaris arası karayolu 72 km'dir.İzmir'e 350 kilometre uzaklıkta olan Datça'ya Marmaris'ten saat başı kalkan klimalı küçük otobüsler ile ulaşabilirsiniz.Ankara ve İstanbul'dan bir çok otobüs firması da Datça'ya sefer düzenliyor.Datça-Reşadiye'ye geldiğiniz zaman knidos levhasından sağa döndükten sonra yaklaşık 1 km sonra karaköy ve mesudiye ayırımına gelirsiniz.Mesudiye yönüne doğru gittikten sonra yaklaşık 15 km sonra palamutbükü ve mesudiye yol ayırımından sola saptıktan sonra Ovabükü'ne ulaşırsınız.

İstanbul-Datça:955 km,Ankara-Datça:830 km,Bodrum-Datça:245 km

DENİZYOLU
Cuma günleri İstanbul'dan kalkan İzmir-İstanbul feribotu ile gece istirahatı ve gemi keyfi yaparak İzmir'e,oradan da 3-4 saatte Datça'ya ulaşabilirsiniz.Haziran ve Ekim ayları arasında Bodrum-Datça Körmen Limanı arasında arabalı feribotlar sabah 9:00 ve 17:00'de karşılıklı iki yöne sefer düzenliyorlar.Feribota;karavan,motosiklet ve araba alınıyor.

HAVAYOLU
İstanbul ve Ankara'dan,Bodrum ve Dalaman hava alanlarına ulaşabilirsiniz.Dalaman Havaalanı ilçeye 170 km ve Marmaris'e kadar servis bulunabiliyor.Bodrum uçuşlarında da feribot saatlerine denk gelen uçaklar var.


Değerli ziyaretçilerimiz,
www.butikhotels.com sitesinde ziyaret etmekte olduğunuz Melinda Pansiyon Ovabükü Datça hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi aşağıdaki formu kullanarak iletiniz.
Uygun görülen iletiler bu sayfada yayınlanacaktır.
 

 

İletişim Formu
e-mailiniz veya Rumuz
düşüncelerinizi sağdaki kutuya yazmanızı rica ederiz