Butik Oteller Rehberi Turkey  Boutique Hotels Guide
www.butikhotels.com
Butik Oteller Taş Evler Konak Oteller ve Apartlar Pansiyonlar Küçük Oteller 
Rehberi
  Antalya Kaleiçi Erken Pansiyon
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Kılıçarslan Mah. Hıdırlık Sokak No:5 Kaleiçi - Muratpaşa - Antalya
TEL:+90 242 247 60 92 - GSM:+90 555 736 61 05 - FAX:+90 242 247 60 92
Serkan TAŞDEMİR - info@erkenpansiyon.com - http://www.erkenpansiyon.com

Kale içi günümüzde, eğlence yerlerinin, pansiyonların, restoranların, hediyelik eşya satan


dükkanların ve antika halı satan mağazaların bulunduğu eşsiz güzellikte bir turizm merkezi olmuştur.


Denize uzaklığı 100 metre ve yatlimanına uzaklığı 150 metre olan pansiyonumuzdan , küçük bir plaja ulaşabilmeniz için sadece 3 dakika yürümeniz gerekmektedir. Ayrıca pansiyonumuzdan dünyanın


gözbebeği Konyaaltı plajına nostaljik bir tramvay yolculuğu ile 15 dakikada ulaşabilirsiniz.


Pansiyonumuz 240 yıllık bir tarihe ev sahipliği yapmakta ve misafirlerine otantik bir havada nostaljik keyif ile modern bir yaşam biçiminin birleşmesine tanıklık ettiriyor.


Güleryüzlü personeli ve ferah odaları , bir tatilde beklenen tüm keyfi katıyor insanoğluna.ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

Odalarımızıın genelinde; klima, TV, Duş, WC, Saç kurutma makinası, möble, minidolap, gardrop vardır. Ayrıca tüm pansiyon genelinde internet (WIFI) kullanılabilmektedir.
Antalya Merkez de Tarihi kaleiçi semtinde bulunmaktadır.

Şehir merkezine uzaklığı 400 metredir.

Odalarında Wc, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ek yatak, ortopedik yatak , Klima ,TV (uydu yayını), Radyo, Ücretsiz gazete servisi vardır.
TelefonTelevizyonİnternetAirconditionMinibar
Fön MakinasıOda ServisiUydu AntenOtoparkGazete servisi
Havaalanı TransferYelkenSPAKano

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet163
Fiyat (Sezon)356075
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet

ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Termessos Ulusal Parkı içinde, koruma altında tutulan çok sayıda bitki ve hayvan türü ile birarada eşine az rastlanır bir sentez oluşturur. Kent Surları, Hadrian Kapısı,Su Sarnıçları, Tiyatrosu, Gymnasiumu, Agorası, Odeionu ve Hereonu mezarlığı, Alketas, Agatemeros ve Arslanlı Mezar gibi anıt mezarları herkesin hayranlığını toplamaktadır.


PHASELİS, Kent İ.Ö. VII. yüzyılda Rodos'lular tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar Likya'nın doğu kıyısının en önemli liman özelliğini koruyan kentin ortasında 20-24 metre genişliğinde muhteşem bir cadde vardır. Bu caddenin güney ucunda Hadrian
Kapısı bulunur.


OLYMPOS VE ÇIRALI, Antik kent eşsiz güzellikteki bir vadinin iki yakasındadır. Vadi ve kentin denize ulaştığı yerde kumsal çok güzel bir plaj oluşturur. Olympos'dan yaya olarak bir saatte ulaşılabilen Çıralı ilginç bir doğa harikasıdır. Yerli halkın "Yanar" dedikleri dağda, doğal gaz sızıntısının oluşturduğu ve binlerce yıldır hiç sönmeden yanan alevler yükselir gökyüzüne.

SİDE tarihi Hitit'lere kadar uzanır. Kent bir yarımada üzerine kurulmuştur. Kara ve deniz surları ile korunan Side, Helen ve Roma devirlerini yaşamıştır. Surları ve giriş kapısı dikkati en önce çeken yapılarıdır. Sütunlu Yol, Zafer Takı, Liman, Hamamlar,Tapınaklar, Çeşmeler, Su Sarnıçları, Su Yolları ve Agora gibi yapılarıyla gezilip görülmeye değer bir yerdir Side.

ARİASSOS;
Antik bir dağ kenti olan Ariassos çevreye egemen bir vadide kurulmuştur. Giriş kapısı, hamamları, kaya mezarları ve mezar anıtları ile görülmeye değer bir kenttir.


PERGE, Düden ve Aksu akarsuları arasında kurulmuş, Helen, Roma ve Bizans dönemini yaşamıştır. 15000 kişilik tiyatrosu İ.S II. yüzyılda yapılmıştır. Tiyatronun hemen yakınındaki stadyum 12000 izleyici alır.Son yıllarda yapılan kazılarda çok sayıda heykel ve sanat eseri bulunmuştur. Kapıları, Agorası, Nymphaeumu, Sütunlu caddeleri, Mezarlığı, Bazilikası ve Akropolu Perge'nin görülmeye değer yerlerinden bazılarıdır.


SELGE; Denizden 950 m. yükseklikte kurulmuş olan Selge, antik bir Pisidya Dağ Kentidir. En iyi korunmuş yapısı tiyatrosudur. Ayrıca Kent Surları, Kuleleri, Su Sarnıçları, Stadyumu ve Nekropolu görülmeye değer diğer yapılardır.


ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Değerli ziyaretçilerimiz,
www.butikhotels.com sitesinde ziyaret etmekte olduğunuz Antalya Kaleiçi Erken Pansiyon hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi aşağıdaki formu kullanarak iletiniz.
Uygun görülen iletiler bu sayfada yayınlanacaktır.
 

 

İletişim Formu
e-mailiniz veya Rumuz
düşüncelerinizi sağdaki kutuya yazmanızı rica ederiz
 


Wallstar11/12/2008
Mükemmel aile. Mükemmel Pansiyon.