Butik Oteller Rehberi Turkey  Boutique Hotels Guide
www.butikhotels.com
Butik Oteller Taş Evler Konak Oteller ve Apartlar Pansiyonlar Küçük Oteller 
Rehberi
  Adrasan Atıcı Otel
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Çavuş Köyü (Adrasan) - Kumluca - Antalya
Tel:+90 242 8831107 - - Fax:+90 242 8831103
Yetkili: Ahmet Ali Atıcı - info@aticihotel.com - http://www.aticihotel.com
Atici Hotel' e Hoşgeldiniz ....

Adrasan koyunda bulunan, Atici Hotel Antalya havaalanından sadece 100 km uzaklıktadır.


Sizleri klimalı otobüsler ve konforlu bir yolculuk ile tatil rüyanıza ulaştırırız.
Aile otelimizin size sağlayacağı macera dolu aktivitelerden boş vaktiniz kalmayacağını garanti ederiz.
Otelimiz, denize sıfır ve 36 odalıdır.
Bütün odalarımızda Duş/Tuvalet/Klima veya Fan mevcuttur. Rahatınız için her turlu konfor sağlanacaktır.
Sizi güzel ve gölgeli bahçemizde bulunan restoranımızda zengin yöresel tatlar barındıran yemeklerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Eğer tatilinizin tamamını deniz kenarında geçirmek istemezseniz, sizin için bisiklet ve araba kiralamaktan, masa tenisine, su kayağından değişik su sporlarına kadar çok sayıda alternatifimiz sizi bekliyor.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM


Otelimiz, denize sıfır ve 36 odalıdır.

Bütün odalarımızda Duş/Tuvalet/Klima veya Fan mevcuttur.
Rahatınız için her turlu konfor sağlanacaktır.*0-6 yas arası çocuklar ücretsizdir.

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Adrasan ismi Rumca'dan geliyor ve belde yeni adıyla Çavuş köy olarak da tanınıyor. Sırtını Beydağları'na dayamış olan koyun zemini kum ve denizi sığ çevresi ise karayolu olmayan birbirinden ilginç doğal güzelliklerle dolu. Su sporlarına meraklı olanlar için de, eşi bulunmaz bir parkur niteliği taşıyor. Deniz suyu sıcaklığı yüksek ve sezonu uzun yörede, özellikle berrak ve 29 metreye yakın sualtı görüş mesafesine sahip deniz, balıkadam ve sualtı fotoğrafçıları için yeterli şartları oluşturuyor.
Adrasan'ın kapalı koyu, geniş ve uzun bir kumsala sahip.Her yerinden denize girme imkanı var. Koyun karşısındaki Musa Dağı'na bağlı Eliğ, tepesi çökmüş bir deveyi andıran silueti ile ilgi çekiyor. Koyun başında Markız tepesi yer alıyor. Adrasan koyunun her iki tarafından çıkılan orman içi yükseklikler, koyun ne kadar estetik olduğu konusunda fikir sağlayacak güzellikler sergiliyor.Çevre gezilerine meraklı olanlar için Olympos antik kenti, sönmeyen ateşiyle mitolojik dağdaki Yanartaş, en yakın gezi yerleri. Çıralı, Kaş, Demre, Myra, Patara, Xantos, Phaselis ve Antalya ise diğer uğrak yerleriniz olabilir.Adrasan Koyu
Tarifi zor bir atmosfer ayrılmak istemeyeceğiniz bir ortam. Gerçek dinlenmenin tam adresi Adrasan. Antalya, zaten turistlerin olmuş, bir kalabalık, bir sıcak, bir telaş kent içinde yoğrulurken Adrasan Antalya'nın 100 km uzağında huzur, sakinlik, vaat ediyor.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Adrasan'ın (Çavuşköy) Antalya'ya uzaklığı 95 km. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya'dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemerden sonra Tekirova'yı geçtikten sonra yolun solunda Olympos, Çavusköy (Adrasan) tabela sinini görüyorsunuz. Deniz yönüne uzanan biraz virajlı ve çam ağaçlı 20 km'lik asfalt yola giriyorlar. 15 km sonra Olympos sapağı geliyor sapmadan devam ettiğinizde Çavusköy meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 3,5 km devam ettikten sonra denize ulaşıyorsunuz. Hemen solunuzdaki ATICI HOTEL tesislerini goreceksiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Adrasan Tur var. Yazin günde 3 kez Adrasan'a servisi vardır. Adrasan tur ile Adrasan'a geldiğinizde Atici otelde ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Adrasan Tur telefonları: 0242-883 11 07 Cep: 0532-285 53 05 Servis saatlerini teyit etmek için arayabilirsiniz.

Bu saatleri yakalayamadığınızda her yarim saatte bir ise Kumluca ilçesi Çiçek Tur servisi mevcut. Çiçek Tur arabasına bindiğinizde Olympos, Çavusköy sapağında iniyorsunuz ve otelimizin servisi sizi oradan alıyor.

Uçak ile geliyorsanız Antalya Havaalanından transfer talep edebilirsiniz. Transfer ücretimiz 50 Euro'dur. Servisimiz sizi ve yakınlarınızı Antalya havaalanından alıp 1.5 saatlik bir yolculukla Adrasan'daki tesisimize getiriyor. Huzurun ve dinlenmenin adresi Adrasan sizi bekliyor..Değerli ziyaretçilerimiz,
www.butikhotels.com sitesinde ziyaret etmekte olduğunuz Adrasan Atıcı Otel hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi aşağıdaki formu kullanarak iletiniz.
Uygun görülen iletiler bu sayfada yayınlanacaktır.
 

 

İletişim Formu
e-mailiniz veya Rumuz
düşüncelerinizi sağdaki kutuya yazmanızı rica ederiz