Butik Oteller Rehberi Turkey  Boutique Hotels Guide
www.butikhotels.com
Butik Oteller Taş Evler Konak Oteller ve Apartlar Pansiyonlar Küçük Oteller 
Rehberi
  Assos Ege Mavisi Butik Otel
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Behramkale Köyü Assos - Ayvacık - Çanakkale
+9 0286 7217208 - - FAX: +9 0286 7217209
- assosegemavisi@outlook.com - http://www.assosegemavisi.com
Ege Mavisi Butik Otel şehrin kargaşasından sıkılmış, ruhunu dinlendirmek isteyenler için biçilmiş kaftan.

Assos'un en güzel Köylerinden birisi olan Behramkale Köyü'nde olan otelimiz özgün mimarisiyle, eşsiz güzellikteki doğası ve bol oksijenli havasıyla sizlere unutulmaz bir keyif yaşatacak.

Büyük Filozof Aristoteles'in MÖ 4.yüzyılda kurduğu felsefe okulu, Athena Tapınağı, Antik Troia kenti, Zeus Altarı, Kazdağları ve muhteşem güzellikteki koyları, plajlarıyla
bir tatilde aranılan tüm özellikleri yörede bulmak mümkün.

Assos Behramkale Köy merkezinde 8 odalı 20 yataklı bir tesistir. Yeni ve eski çizgileri birarada barındırabilen özgün mimarisi, lüksten ziyade konforun ve ferahlığın ifade bulduğu odaları ile sizleri farklı bir atmosferin içine sokuyor..

Bir sabah gözlerinizi açtığınızda göreceğiniz yegane şey doğa olacak. Ege’nin sıcak nefesinin yanağınızı okşamasıyla gözlerinizi açacak; Midilli Adası’nın hasret olduğu Anadolu’nun yeşil koynunda ayağa kalkacak, denizin mavisinde, Behramkale’nin tarihi dokusu’nda, Ege Mavisi’nde soluyacaksınız... Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat, kendine özgü mistik havasıyla bir o kadar da ilgi çekicidir


Yıldızların size dokunabildiği gecelerde 'Ege Mavisi Butik Otel'de görüşmek dileğiyle..


ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Joy Inn Butik Otel, Assos Behramkale Köy merkezinde 8 odalı 20 yataklı bir tesistir.

Yeni ve eski çizgileri birarada barındırabilen özgün mimarisi, lüksten ziyade konforun ve ferahlığın ifade bulduğu odaları ile sizleri farklı bir atmosferin içine sokuyor..

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat, kendine özgü mistik havasıyla bir o kadar da ilgi çekicidir.


FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

Oda sayısının kısıtlı olması sebebiyle, herhangi bir sorunla karşılaşmamak için lütfen mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırınız.


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Behramkale Midilli'nin tam karşısında, denize hakim bir konumda kurulmuştur.

Behramkale, Felsefe tarihinin ünlü filozoflarına ev sahipliği yapmıştır. Hatta ünlü Yunan filozofu Aristoteles'in burada felsefe okulu açtığı bilinmektedir.

Yöre volkanik bazalt taşlarından yapılmış özgün mimarisiyle dikkati çeker ve taş işçiliği ustalık mertebesine çıkacak kadar gelişmiştir.

Yöredeki mimariler içinde en ilgi çekeni Athena'ya ithaf edilmiş olan tapınaktır. Özellikle yaz aylarında savaş tanrısı marsın adını taşıyan Mars gezegenini ve kuzey yarım küreden gözlemlenebilen neredeyse tüm yıldızları buradan biraz da hayretle gözlemlemenin tadına doyum olmaz.

Yörenin titizlikle korunan sit alanı olması ise diğer tatil beldelerin görülen kargaşa ve çarpık yapılaşmanın burada görülmemesine neden olmaktadır.

Antik Assos Limanı, kadırga plajı başta olmak üzere çok sayıda tertemiz deniz suyuna sahip plajları ve insanları dahil olmak üzere herşey çok güzel ve doğal

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
İstanbul'dan Tekirdağ üzerinden Çanakkale-İzmir yolunu takip edip Ayvacık ilçesine saparak Behramkale'ye ulaşabilirsiniz. Bu kısa, hızlı yol biran önce Assos'a ulaşmak isteyenlerin tercih etmesi gerken yol.

Diğer bir ulaşım şekli ise biraz uzun ancak herkesin gitmediği yollardan gidenlere göre bir seçim; (www.butikhotels.com editörü Aydın Atıcı'nın tercihi) ister Yenikapıdan Bandırmaya feribotla geçip Bandırma -Biga-Çan-Bayramiç-Ezine güzergahından Ayvacık-Behramkale şeklinde gelin
İsterseniz Yalova-Bursa-İzmir güzergahından, Karacabey-Bandırma -Biga-Çan-Bayramiç-Ezine Ayvacık-Behramkale yolunu izleyin. Sonuçta özellikle Biga-Ezine arasındaki dağ yollarından geçecek ve kaz dağlarının bir avuç altın uğruna neden feda edilmemesi gerektiğini savunanların arasında yerinizi alacaksanız.

İzmir'den gelecek olanlar ise; ister Çanakkale yolu güzergahından Ayvacık-Behramkale sapağından gelebilir veya Küçükkuyu'da, yıllar önce az daha genişletilerek berbat edilmek üzereyken tepkiler üzerine vaz geçilip eskisi gibi bırakılan kıyı yolunu tercih ederek Behramkale Köyü'ne ulaşabilirler.
Değerli ziyaretçilerimiz,
www.butikhotels.com sitesinde ziyaret etmekte olduğunuz Assos Ege Mavisi Butik Otel hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi aşağıdaki formu kullanarak iletiniz.
Uygun görülen iletiler bu sayfada yayınlanacaktır.
 

 

İletişim Formu
e-mailiniz veya Rumuz
düşüncelerinizi sağdaki kutuya yazmanızı rica ederiz